Співчуття

Костянтинівська районний рада, Костянтинівська районна державна адміністрація, районна рада ветеранів висловлюють глибоке співчуття з приводу кончини Почесного громадянина Костянтинівського району Штанька Олександра Андрійовича.

Олександр Андрійович розпочинав свою трудову діяльність у 60-ті роки в радгоспі «Костянтинівський» на посаді інженера – гідромеліоратора. З 1992 року він очолив КСП «Костянтинівський», а після реформування – ТОВ «Артема-9». Понад 50 років свого життя Олександр Андрійович присвятив праці на землі нашого району. Господар, меценат — він вміло поєднував роботу з громадською діяльністю. Тому селяни обирали його депутатом районної ради три скликання поспіль. Він мав більше п’ятдесяти п’яти років трудового стажу, в його скарбничці безліч Почесних грамот та Подяк від Костянтинівської районної ради, Донецької обласної державної адміністрації, Подяка Президента України.
За вагомий особистий внесок в розвиток сільськогосподарського виробництва і зміцнення місцевого самоврядування в районі удостоєний звання Почесного громадянина Костянтинівського району.
Досвід, талант керівника і простота спілкування були притаманні цій скромній людині.
Світла пам’ять про цю чудову людину буде вічно жити в серцях близьких людей, колег, жителів міста та району.