СНІД! Не залишимось байдужими!

3 грудня 2018 року в Марківській ЗОШ пройшов виховний захід «СНІД! Не залишимось байдужими!», присвячений глобальній проблемі всього людства ВІЛ і СНІДу.
Мета проведеної виховної години полягала в тому, щоб довести до учнів достовірну інформацію про ВІЛ-інфекцію та СНІД, поглибити знання про способи передачі й профілактики захворювання, націлити на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ, спонукати до вироблення осмисленої і зваженої особистісної та громадської позиції щодо проблематики ВІЛ (СНІДу), пропагувати здоровий спосіб життя.
Учні переглянули презентацію на тему: «СНІДу – ні! Життя, здоров’я – так», хлопці 9 класу показали змістовну інсценізацію на тему:«Хто ти, СНІДе: ворог чи учитель?» (під час допиту вірус СНІД дає показання поліцейському про свою діяльність в суспільстві серед людей).
Ніхто не застрахований від зараження. Але люди кажуть: «Береженого – Бог береже”.
Тому здоровий спосіб життя, дотримання гігієнічних і морально-етичних норм поведінки є першою і основною гарантією від зараження СНІДом.
З’ясувавши ще раз шляхи передачі зараження учні склали «пам’ятку безпеки», де червоний колір оголошує небезпеку, а зелений – безпеку для життя і здоров’ я.
 
ТИ НЕ ЗАРАЗИШСЯ ВІЛ, ЯКЩО ДОТРИМУВАТИМЕШСЯ ПРОСТИХ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ
 
• Будь обережним! Ніколи не грайся шприцами, які ти випадково знайшов на вулиці і навіть не торкайся їх!
• Якщо ти випадково вколовся знайденим шприцом, негайно повідом про це дорослих.
• Уникай всяких контактів з чужою кров’ю. Якщо це все-таки трапилось, добре промий шкіру проточною водою та негайно повідом дорослих.
• Слідкуй за тим, щоб медичний працівник, який тебе обслуговує, використовував гумові рукавички та одноразові шприці.
 
ВІЛ-ІНФЕКЦІЯ НЕ ЗАВАЖАЄ ДРУЖИТИ!