«Смолянський куліш-2018»

В с. Александро-Калиновому  Іллінівської сільської ради проходив п’ятий фестиваль-ярмарок української культури  «Смолянський куліш-2018». Метою фестивалю є популяризація , збереження і розвиток українських традицій нашого регіону та України, підвищення духовно-культурного рівня серед населення; збереження народних традицій та обрядів, виховання національної свідомості у підростаючого покоління
Привітали гостей Іллінівський сільський голова Володимир Маринич, голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко,  заступник голови районної ради Лариса Степаненко  та гості з області, які були запрошені на свято.

Ярмарок і торгові площі зайняли половину території і забезпечили продукцією всіх гостей фестивалю. Серед них — виставки-продажу меду, солодощів, вуличної їжі, продукція «Донецьких куркулів» з Іванопілля , продаж вишиванок, виробів з бісеру, картин, декору, косметики. Крім того, увагу привертали дитячі зони з кулями, поп-корном, іграми і батутами, забави для сміливців і фотозони, локації караоке, майстер-класи з бісероплетіння.  Всіх бажаючих пригощали фірмовим кулешем.