Семінар-практикум для молодих учителів природничого циклу

27 березня 2018 року на базі Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з молодими учителями природничого циклу на тему «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках і в позакласній роботі».
 
У семінарі взяли участь молоді вчителі, які викладають хімію та біологію в закладах освіти району та Іллінівської громади.
 
Семінар-практикум проводився з метою підвищення педагогічної майстерності молодих спеціалістів, впровадження інтерактивних технологій в освітній процес, нетрадиційних форм, методів і прийомів навчання, розкриття професійно-особистісного потенціалу вчителів, підтримки і заохочення молодих фахівців.
 
Спочатку директор Іванопільської школи Долгих Т.Г. ознайомила присутніх із специфікою організації освітнього процесу, проблемою, над якою працює колектив.
 
Досвідом роботи з розвитку творчих здібностей учнів на уроках і в позакласній роботі поділилась Веретельник Людмила Миколаївна, учитель біології та географії Іванопільської школи.
 
Присутні обговорили впровадження в освітній процес методу СТЕМ-проектів, приклади науково-дослідницької роботи, виконання практичної частини шкільної програми з курсу біології та хімії.
 
Дуже цікавим був урок біології в 7 класі на тему «Поведінка птахів. Методи її дослідження». Даний урок був інтегрований з уроком хімії. Його провели учитель біології, наставник, Веретельник Л.М. та учитель хімії Іванопільської школи, молодий спеціаліст Сергієнко Ю.Є.
 
Присутні ознайомились з специфікою роботи в кабінеті хімії та біології,їх обладнанням, дотриманням техніки безпеки, оформленням необхідної документації.
 
Учасники семінару-практикуму відмітили високий рівень його підготовки та актуальність розглянутих питань.
 
Джерело: Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації