Семінар-нарада з громадськими організаціями району

14 березня 2018 року у приміщенні клубу-музею історії Костянтинівського району (завідувач Л.Кілко) під головуванням заступника голови  районної ради Лариси Степаненко відбувся семінар-нарада з громадськими організаціями району.

На заході були присутні  заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман; начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Дудкіна; в.о  начальника  відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Інна Криленко; голови, секретарі сільських рад району, а також голови та заступники голів громадських оргагізацій.

Протягом наради були обговорені питання стосовно реалізації проектів в рамках Програми економічного і соціального  розвитку Костянтинівського району на 2018 рік; роботи Ресурсного центру громад  Костянтинівського району  Донецької області в 2017 році (успішні практики реалізації громадських ініціатив спільно з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3») та перспективи участі громадських організацій в міжнародних та місцевих проектах у 2018 році, а також розглянуті місцеві ініціативи та роль громадських організацій в розвитку громад.

Всі присутні мали змогу переглянути відеоролик «Живі традиції мого села», що був поданий на відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA», який був оголошений Донецькою ОДА. Конкурс присвячений створенню позитивного іміджу Донецької області, дослідженню прадавньої історії Донеччини, сприянню розвитку та популяризації культурно-історичного простору регіону, обізнаності населення про історію рідного краю, заохоченню краєзнавців та дослідників, громадських діячів, журналістів до пошукової та аналітичної роботи. Даний проект реалізується через громадську організацію «Мрія» (Іванопільська сільська рада) по тематиці «Донеччина: шлях від дикого поля до Європи».