Районний захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

1 жовтня відзначався Міжнародний день людей похилого віку. Україна разом зі всією світовою спільнотою щороку також бере участь у відзначенні Дня людей похилого віку. Тим більше, що в Україні 1 жовтня є також і Днем ветерана.

У цей день українці мають згадати, хто ж насправді є «люди похилого віку» . Це — наші батьки, дідусі з бабусями, люди мудрі та досвідчені.

Щороку проводяться різноманітні фестивалі та заходи, присвячені людям похилого віку.

Так, 3 жовтня 2017 року голова Костянтинівської районної ради ветеранів Тамара Резніченко провела провела районний захід, присвячений Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана.

У заході взяли участь почесні гості: голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, в.о. начальника відділу освіту райдержадміністрації Катерина Кабанцева, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Лобода,  начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації Вікторія Казімір; директор територіального центру соціального обслуговування Костянтинівського району Тетяна Нікітенко, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у м.Костянтинівці та Костянтинівському районі Олена Плахотнік

Також були присутні Почесні громадяни району, голови та члени первинних ветеранських організацій.

Гості свята від щирого сірця вітали всіх присутніх зі святом. Їхні вітання були сповнені теплих слів і  глибокої поваги  до людей, які досягли золотої осені життя. Вони подякували ветеранам району за багаторічну сумлінну працю на благо рідного краю, патріотичне виховання підростаючого покоління  та побажали, щоб їхнє життя було тихим і спокійним, щоб над головою завжди було тільки мирне небо, а радість і добро назавжди оселилася у домівках. Також Н.Виниченко та Л.Степаненко вручили головам первинних ветеранських організацій та членам президії районної ради ветеранів книгу «Слово про ветеранів Костянтинівського району», присвячену 85-річчю Донецької області та 30-річчю ветеранської організації. В альманасі зібраний матеріал про 30-тирічний період діяльності районної ветеранської організації, її керівників первинної ланки, активістів ветеранського руху. Крім того, подаються розповіді про людей – жертв нацистської сваволі, спогади місцевих жителів про складні роки Голодомору, дітей війни. Окремою сторінкою виділені історії життя вимушених переселенців із Західної України, що трапилося 65 років тому.

Загалом свято пройшло у душевній, по-справжньому сімейній атмосфері. Тут велася тепла бесіда, лунала музика, декламувалися вірші та навіть гуморески.