Районний захід, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги.

Друга світова війна у всьому світі забрала життя мільйонів людей. Загальні людські втрати України від війни, включно із убитими, померлими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими, тими, хто відійшов разом із німцями, становлять до 14 мільйонів осіб. Тож вшановуючи памˊять людей, які захищали нашу Вітчизну, тих воїнів, що віддали своє життя за визволення Батьківщини від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни 8 травня 2018 року відбувся районний захід, присвячений Дню пам’яті і примирення та Дню Перемоги.

На заході були присутні голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко; заступник голови районної ради Лариса Степаненко; голова районної ради ветеранів Тамара Резніченко; учні Іванопільської спеціалізованої школи та Новодмитрівського навчально-виховного  комплексу, а також студенти відокремленого підрозділу «Костянтинівського технікуму Луганського національного аграрного університету»; жителі та гості району.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих під час війни хвилиною мовчання, покладанням квітів до меморіалу пам’яті героїв ІІ Світової війни, а також випусканням у небо повітряних кулюк з зображенням голуба миру.

Переглянути фотоматеріал можливо на сторінці «Фото» сайту Костянтинівської районної ради.