Районний фестиваль сучасної музики «Літній вернісаж»

27 червня 2017 року в с.Іванопілля пройшов районний фестиваль сучасної музики «Літній вернісаж», присвячений Дню Конституції України та Дню молоді.

Фестиваль тут проводився не вперше, але для місцевих жителів цей день — справжнє народне свято. На свято завітали в.о. голови райдержадміністрації Олег Ісаков та заступник голови районної ради Лариса Степаненко. Гості свята привітали всіх присутніх та побажали усім міцного здоров’я, радості, добробуту та миру, а також вручили Грамоти та Подяки.

Так, за вагомий особистий внесок в розвиток Костянтинівського району, сумлінну працю, високий професіоналізм, а також у зв’язку з Днем Конституції та Днем молоді України Грамотами районної ради були нагороджені директор районного будинку культури «Ювілейний» Костянтинівської районної ради Марія Іваніна, секретар Іванопільської сільської ради Анна Васильченко; Подяками районної ради — директор дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Костянтинівського району Ігор Жарков, художній керівник Предтечинського СБК Оксана Сорока, звукорежисер Іванопільського СБК Ірина Степанова, голова батьківського комітету Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Юлія Міщенко.

Аматори народної творчості, вокалісти, хореографічні колективи з усього району продемонстрували присутнім свою майстерність. Глядачі зустрічали виступи учасників гучними аплодисментами та добрими посмішками.

По закінченню свята відбулась молодіжна дискотека.