Районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти

21 січня 2020 року в сільському будинку культури села Іванопілля відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля — наш спільний дім». Захід проходив з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів освіти Костянтинівського району та мав тему «Країні Юннатії — 95!».
В конкурсі брали участь 7 команд закладів освіти району.
На заході були присутні голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов, заступник голови райдержадміністрації Сергій Кальян, заступник голови районної ради Лариса Степаненко та керуючий справами виконавчого апарату районої ради Наталія Тарасенко.
До суддівської команди організаторами конкурсу були запрошені начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Костомарова, директор Костянтинівського РЦДЮТ Маргарита Пелих, методист методичного кабінету Антоніна Годунова, представники РЛП «Клебан-Бик», провідний фахівець з екологічної освіти Оксана Шелудченко, провідний фахівець із зв’язку з громадськістю та пресою Андрій Тараман, голова екологічної громадської організації «Бахмат» Володимир Березін.
Програмою районного етапу Конкурсу було передбачено презентацію еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності ЗЗСО, конкурсні виступи колективів екологічної просвіти та участь агітбригад в екологічні акції «Геть поліетилен! Даєш екосумки!»
Колективи презентували еколого-просвітницьку та природоохоронну діяльність, проведену протягом навчального року.
Конкурсні виступи поєднували різні жанри, стилі і напрями мистецтва, учасники агітбригад демонструвати власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності.
Виступи колективів оцінювались за такими критеріями:
— відповідність тематиці конкурсу;
— актуальність та соціальне значення порушеної у виступі екологічної проблеми;
— відтворення та пропаганда народних традицій щодо гармонізації взаємовідносин з природою;
— висвітлення різнопланових аспектів екології: виживання, природно-науковий, оздоровчо-рекреаційний, історико-культурний, господарський, етичний, естетичний;
— виконавська майстерність;
— естетика костюмів і реквізиту, якість музичного та художнього оформлення;
В конкурсі екосумок І місце зайняли Іванопільська СШ та Новодмитрівський НВК, ІІ місце – Торський НВК, ІІІ місце — Кіндратівська СШ.
За підсумками конкурсу виступів агітбригад переможцями стали наступні колективи:
— І місце — колектив екологічної просвіти «ЮЕН Band» Новодмитрівського НВК
— ІІ місце колектив екологічної просвіти «Zелений Sлід» Іванопільської СШ
— ІІІ місце — колектив екологічної просвіти «Еко Бум» Білокузьминівської зош І-ІІІ ст.
Переможці гри були нагороджені подарунковими сертифікатами на екскурсійну подорож до Свято-Успенської лаври в м. Святогірськ від Костянтинівської райдержадміністрації та районної ради, солодкими призами від відділу освіти райдержадміністрації та пам’ятними сувенірами, фірмовими футболками і кепками від РЛП «Клебан-Бик».