Районна школа «Управлінець» для заступників директорів

19 грудня 2018 року на базі Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів відбулось засідання районної школи «Управлінець» для заступників директорів закладів загальної середньої освіти Костянтинівського району на тему «Створення сучасного освітнього середовища – шлях до Нової української школи».

Методичний захід мав на меті підвищення обізнаності заступників директорів закладів освіти щодо сучасних принципів формування освітнього середовища як безперервного процесу пошуку нових відповідей на нові виклики життя, ознайомлення з методичними підходами в оновленні освітнього простору в закладах освіти району.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів  Оносова О.А. провела методичний хакатон щодо використання сервісу Google Classroom в освітньому процесі на прикладі роботи  створеного гугл-класу «Методична рада Іванопільської СШ». Також продемонструвала використання сервісу Padlet для спільної методичної роботи  вчителів.

До уваги учасників засідання школи «Управлінець» було представлено серію майстер-класів:

«Інтеграційні підходи у навчанні молодших школярів», учитель початкових класів Антонова Ю.А.;

««Кроссенс» як засіб розвитку мотивації, логічного і неординарного творчого мислення учнів», учитель хімії та біології Бондаренко Н.О.;

«ABC – fun», учитель іноземної мови Кривалов Г.А.

Наприкінці  засідання учасників вразив виховний захід до Дня Святого Миколая. Святкову атмосферу створював фольклорно-етнографічний ансамбль «Берегинька» виступом «Йдем колядувати …» під керівництвом учителя української мови та літератури Лаврової Л.П.

Підводячи підсумки роботи, заступник директора з навчально-виховної роботи Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів Кривалова Л.В. зазначила, що створення освітнього середовища ніколи не припиняється, це безперервний процес пошуку нових відповідей на нові виклики життя.