Районна конференція педагогічних працівників

Традиційно старт новому навчальному року дають серпневі зустрічі освітян району. Районна конференція педагогічних працівників шкіл та дошкільних закладів Костянтинівського району – це щорічна зустріч педагогів, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий навчальний і окреслює пріоритетні завдання на наступний період. Цього року святкова зустріч відбулася 29 серпня у приміщенні Костянтинівської районної ради.

У роботі конференції взяли участь голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко та голова районної ради Олександр Оносов. Очільники району привітали педагогів з початком нового навчального року, подякували вчителям за їхнє вміння вкладати у дітей не лише свої знання, але й серце і душу, побажали миру, міцного здоров’я та впевненості у власних силах.

Також на заході були нагороджені Грамотами та Подяками працівники закладів освіти та сільські голови, ветерани педагогічної праці отримали цінні подарунки.

Голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов, заступник голови районної ради Лариса Степаненко та сільські голови району отримали статуетки «Астро зірка». Крім того, на заході висловили Подяку Президенту Благодійного Фонду Борису Колеснікову за вагомий внесок у розвиток освіти Костянтинівського району та соціальне партнерство.

Учасників конференції привітали учні загальноосвітніх шкіл району.

Фотоматеріал можливо перегляну у розділі «Фото».