Проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України»

Шановні мешканці Костянтинівського району!

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії оголосили новий проєкт «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України», спрямований на соціально-економічний розвиток Донецької та Луганської областей на підконтрольній Україна території, зокрема районів уздовж лінії розмежування на сході України.

Проєкт передбачає надання до 700 доларів США (у гривнях за поточним курсом ООН) у вигляді оплати навчання на професійних курсах з інформаційних технологій, а також надання ІТ-обладнання (ноутбука, настільного комп’ютера, графічного планшета, програмного забезпечення тощо) вартістю до 1 000 доларів США для навчання та подальшої роботи.

Курси мають відбуватися онлайн та тривати не більше шести місяців. Прикладами обраних напрямів можуть бути веб- чи графічний дизайн, цифровий маркетинг, програмування, копірайтинг — усі ті сучасні спеціальності, що дозволяють працювати дистанційно.

Після завершення курсів учасники мають реалізувати невеликий волонтерський проєкт у своїй громаді, застосувавши отримані знання та навички.

У проекті на отримання гранту можуть брати участь внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці віком від 18 до 35 років, які проживають у Донецькій чи Луганській областях та бажають професійно розвиватися в ІТ, здобути відповідну освіту і застосувати нові знання на користь своєї громади. Перевага надаватиметься мешканцям населених пунктів, розташованих у 20-кілометровій зоні від лінії розмежування.

Останній термін подання заявок — 24 травня 2020 року.

Для отримання додаткової інформації щодо проекту та процедури подачі заявок можна звертатися електронною поштою: mosavoliuk@iom.int або за посиланням: http://iom.org.ua/ua/node/3162