Програма «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» 2017 року

Посольство США в Києві оголошує конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016 – 2017 роки.

Програма має на меті висвітлювати зв’язкі між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомогою культурних, мистецьких та освітніх програм.

Сума грантів:

Максимальна сума гранту становить 8,000 дол. США для приватних осіб та 25,000 дол. США для організацій.

ТЕМАТИКА ПРОЕКТІВ:

Програма передбачає можливість виконання таких проектів:

  • Проекти у галузі виконавського та образотворчого мистецтв, пов’язані з музикою, танцями, література, кіно, фотографією, відео.
  • Проекти, що передбачають створення художніх виставок (живопис, скульптура, фотографія, артефакти, карикатура, та інші подібні проекти )
  • Переклад книг американських авторів на українську мову в паперовому або електронному форматах;
  • Лекції або круглі столи за участі американських експертів у галузі музики, танцю, літератури, кіно, фотографії та відео;
  • Лекції або круглі столи за участі американських експертів у галузі історії дипломатії, політики, економіки, демократичного та економічного розвитку, відповідального державного управління, підприємництва та інновацій;
  • Лекції або круглі столи за участі американських експертів з питань торгівлі людьми, інтеграції переміщених осіб та надання їм соціальних послуг.

Заявки прийматимуться протягом 27 грудня 2016 року – 1 вересня 2017 року та розглядатимуться щоквартально Комісією грантів Посольства США.

Відділ преси, освіти та культури Посольство США в Україні Вул. Ігоря Сікорського 4, Київ 04112 Тел.: (044) 521 56 74; 521 57 66; Факс: (044) 521 51 55 Електронна пошта: KyivPDgrants@state.gov

Детальніше за посиланням: http://sbiz.club/6802/programa-mali-granty-na-pidtrymku-kulturnyh-ta-osvitnih-proektiv-2017-roku/