Професійне удосконалення педагогів в контексті реформування початкової освіти.

Саме за такою проблемою 11 травня 2018 року відбулося виїзне засідання творчої групи вчителів початкових класів району до школи – партнера, Іллінівської СШ І-ІІІ ступенів, яка протягом 2017-2018 навчального року працює в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».
 
Проведення даного методичного заходу було ініційовано відділом освіти Костянтинівської райдержадміністрації на чолі з Н.А.Костомаровою, начальником відділу освіти та методичним кабінетом під керівництвом В.А.Ходаковою, завідувачем МК з метою розширення напрямів науково-методичного співробітництва та партнерства з педагогами пілотних шкіл.
 
У формі засідання круглого столу вчителі обговорили важливі проблеми, спрямовані на реалізацію компетентнісного підходу, оптимізацію освітнього процесу в початковій школі. Під час зустрічі педагоги наголосили на тому, що одним із важливих завдань у період реформування початкової освіти є методичний супровід упровадження в практику нового Держстандарту початкової загальної середньої освіти.
 
Позитивний резонанс серед учасників заходу викликала екскурсія школою нового типу, ознайомлення з освітнім середовищем початкової ланки освіти. Дана зустріч надала педагогам району і пілотної школи натхнення і наснаги на добру справу – модернізацію початкової освіти на гуманістичних засадах.
 
Джерело: Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації