Проект ЄС для ВПО

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть взяти участь у проекті «Містки громадської активності», спрямованому на демократичні перетворення в Україні, через підтримку громадськиїх ініціатив.

Дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримку вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими в сучасних українських умовах.

Проект діє у всіх регіонах України, але перевага надається учасникам  з Дніпровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей.

Цільовою групою проекту є лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських містечок.

Проект покликаний покращувати зв’язки  і співпрацю між цільовими групами, що сприятиме побудові суспільного діалогу та кращому взаєморозумінню,  а також підвищить залученість місцевих спільнот до соціально-економічних змін.

Він сприятиме підвищенню ролі громадських організацій в просуванні демократичних цінностей через культуру, діалог, лідерство і мобілізацію спільнот. Це забезпечить розвиток громадської активності і толерантності, а також покращить життєві  умови внутрішньо переміщених осіб у приймаючих спільнотах.

Проект включає обміни досвідом, промоцію нових зв’язків і синергій,  розвиток підприємництва, соціально-економічний розвиток, координацію з існуючими ініціативами та співпрацю з широким колом зацікавлених сторін, субгрантинг.

Проект «Містки громадської активності впроваджується у партнерстві з Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро), Українською бібліотечною асоціацією (Київ) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

Проект реалізується за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Детальніше за посиланням Проект ЄС для ВПО