Привітання з 90-річним ювілеєм Почесного громадянина Костянтинівського району

13 березня 2020 року святкує свій 90-річний ювілей Почесний громадянин Костянтинівського району Надія Іванівна Герасименко.

Надія Іванівна у 1951 році почала працювала в Катеринівській лікарні. Спочатку виконання обов’язків медичної сестри, потім старшої медичної сестри У 1972 році була переведена на посаду головної медичної сестри, де пропрацювала до 1999 року, після чого пішла на пенсію.Колеги, що працювали з Надією Іванівною, завжди високо оцінювали її роботу. При Надії Іванівні завжди був запас медикаментів, працювали безперебійно рентгенкабінет, фізкабінет, маніпуляційний кабінет та кабінет щеплення. За роки її служби в Катеринівській лікарні було значно підвищено рейтинг цього медичного закладу, який по праву отримав статус районної лікарні.Н.І.Герасименко неодноразово нагороджувалась Грамотами, Подяками та медалями. Також вона багато часу приділяла вихованню молодих фахівців (медичних сестер, фельдшерів, молодшого медичного персоналу). Досі її підлеглі з вдячністю згадують уроки та користуються досвідом.

У цей святковий день до Надії Іванівни завітали з поздоровленнями голова Костянтинівської районної ради Олександр Оносов; голова райдержадміністрації Олексій Рослов; заступник голови районної ради Лариса Степаненко; заступник голови райдержадміністрації Сергій Кальян; Іллінівський сільський голова Володимир Маринич; голова районної ради ветеранів Тамара Резніченко; староста сел Катеринівка, Клебан-Бик та Плещіївка Андрій Байгуш; Почесний громадянин району Юрій Байгуш. Вони побажали іменинниці міцного здоров’я, віри, надії і мирного неба над головою, а також подякували за багаторічну роботу.