Презентація модернізованого приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду

22 січня 2020 року голова Костянтинівської райдержадміністрації Олексій Рослов та заступник голови районної ради Лариса Степаненко взяли участь в презентації модернізованого відповідно до Єдиних Стандартів обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України приміщення Костянтинівсько-Дружківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (м. Костянтинівка).
Захід відбувся за участю в.о.начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Тетяни Баранової, керівництва міської ради та соціальних партнерів.
В оновленому приміщенні створено максимально комфортні умови для обслуговування громадян. Для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення встановлено пандус, тактильну плитку, візуальні позначки шрифтом Брайля тощо. Сучасне обладнання, інформаційні технології та зручні умови обслуговування, які будуть використовуватись в управлінні нового зразка, дозволять значно оперативніше та якісніше надавати громадянам послуги з пенсійного забезпечення.