Презентація мікропроекту в селі Іванопілля

30 серпня 2017 року в селі Іванопілля відбулася презентація мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії ЗПСМ села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області. Покращення медичних послуг». Реалізація даного проекту відбулася за рахунок ЄС ПРООН, ГО «Мрія» (с. Іванопілля) та районного бюджету.

Результатом реалізації проекту є придбання медичного обладнання та спеціалізованих меблів, заміна дверей, відокремлення процедурних приміщень, заміна старої системи опалення.

На презентації були присутні голова Костянтинівської районної державної адміністрації Наталія Виниченко, перший заступник районної державної адміністрації Олег Ісаков, голова районної ради Олександр Оносов, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, начальник відділу аналітики, регіонального розвитку та бюджетних програм районної ради Сергій Івахнін, голова постійної комісії районної ради з соціально-гуманітарних питань, депутатської діяльності, адміністративно-територіального устрою і комунальної власності, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Наталія Тарасенко, Іванопільський сільський голова Людмила Лукічова, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн, представники ГО «Мрія», працівники амбулаторії с. Іванопілля,  представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, місцеві жителі. Очільники району привітали всіх присутніх з відкриттям оновленої амбулаторії та висловили сподівання що цей заклад працюватиме лише для профілактики захворювань. У свою чергу сільський голова висловила щиру подяку всім учасникам проекту за реконструкцію такого важливого закладу.

В Костянтинівському районі створено 15 громадських організацій. Вони працюють спільно з районним ресурсним центром, що очолює С.Івахнін, та з ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Проекти що реалізуються в районі спрямовані на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з  розвитком малого аграрного бізнесу. Активна фаза реалізації Проекту в Донецькій області розпочалася навесні 2009 року. З цього моменту в Костянтинівському районі реалізовано понад 30 проектів на загальну суму близько 3 млн.грн.

Фотоматеріал можливо переглянути у розділі «Фото».