Подяка Фонду Бориса Колеснікова!

Жителі села Олександро-Шультине, а особливо люди похилого віку, від щирого серця дякують Фонду Бориса Колеснікова за реставрацію мемореального комплексу «Батьківщина-мати» (автор – наш земляк Віктор Пишний).

Життя країни не можливе без знання історії та світлої пам’яті про величний подвиг наших земляків у роки Другої світової війни. Всі ми у вічному боргу перед героями-визволителями за обірвану війною юність, за надзвичайну мужність, силу духу та самопожертву. На жаль, сьогодні залишилось не так багато ветеранів, що захищали нашу Батьківщину, і тому пам’ять про них повинна передаватися з покоління в покоління, дбайливо зберігатися нащадками, вони заслуговують на слова вдячності та поваги.

Шановний Борисе Вікторовичу!

Всі ми щиро дякуємо Вам за пам’ять про безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Приємно знати, що в наш тяжкий час цей подвиг є для Вас взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Спасибі за Вашу активну життєву позицію, значний внесок у розвиток та становлення Костянтинівського району.