Подорож країною закону

З метою закріпити та розширити знання учнів отримані на уроках правознавства; викликати інтерес учнів до предмету; виховувати правову культуру в Марківській ЗОШ 13 грудня 2018 року вчитель правознавства Рудіченко С.М. провела морально-правову експрес — гру «Подорож країною закону», в рамках Всеукраїнського уроку «Права людини», у запеклій боротьбі зійшлися 2 команди «Наша марка», капітан Бугаєва Вікторія учениця 11 класу та «Кодекс честі», капітан Василенко Софія, учениця 10 класу.
Для учасників гри були запропоновані завдання у форматах «Юридичний марафон», «Консультація-ситуація», «Юридична математика», «Чорний ящик», «Вірю — не вірю», «Вгадай правопорушення», «Визнач громадянсько-правовий статус».
Під час проведення експрес-гри учасники змагання відповідали на різноманітні запитання з правознавства, вирішували практичні завдання, використовуючи свої знання на практиці. Члени журі оцінювали виступи учасників та спостерігали за дотриманням правил ведення гри. Усі учасники гри активно змагалися, показали свої знання з правознавства, проявити власну ерудицію та кмітливість з правових питань, даючи відповіді на поставлені запитання.
За підсумками гри, перемогу отримала команда «Наша марка», отримавши 30 балів, а команда «Кодекс честі» набрала 25 балів.
Отже, такий правоосвітній захід допоміг не лише визначити «кращих знавців права», а й організувати культурне дозвілля учнів, які, безперечно, отримали нові правові знання.