Перша сесія Іллінівської сільської ради об’єднаної територіальної громади

06 січня 2017 року у приміщенні СБК с.Іллінівка відбулася перша сесія Іллінівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Костянтинівського району Донецької області.

На початку сесії голова Іллінівської сільської виборчої комісії Надія Цимбалюк ознайомила усіх присутніх з результатами перших виборів депутатів Іллінівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Костянтинівського району Донецької області та Іллінівського сільського голови.

Згідно результатів, головою ОТГ став Володимир Маринич висунутий шляхом самовисування.

До складу ради Іллінівської ОТГ було обрано 26 депутатів. А саме:

від Костянтинівської районної в Донецькій області організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» — 11 депутатів;

шляхом самовисування — 5 депутатів;

від територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» у Костянтинівському районі Донецької області — 4 депутати;

від Костянтинівської районної партійної  організації політичної партії «Наш край» — 4 депутати;

від Костянтинівська районна організація «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — 2 депутати.

Голова СВК вручила посвід­чен­ня, а також привітала новообраного голову та депутатів ОТГ з обранням та побажала успіхів та втілення в життя сподівань виборців.

На сесії, таємним голосуванням, секретарем Іллінівської сільської ради була обрана Валентина Троян, депутат від Костянтинівської районної в Донецькій області організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Також на першому сесійному засіданню Іллінівської сільської ради були розглянуті інші організаційні питання.