Панорами методичних знахідок

29 листопада 2018 року згідно річного плану роботи методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, з метою розширення знань педагогів про Міжнародний проект «Освіта для сталого розвитку в дії» та його використання в роботі з дітьми дошкільного віку, методистом методичного кабінету Вовченко І.В. проведено районний семінар-практикум у формі «Панорами методичних знахідок» для керівників ЗДО та НВК на тему «Впровадження інноваційних технологій «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» Розвиток особистості в гармонії з суспільством». Концепція сталого розвитку передбачає об’єднання трьох основних складників: економічного, соціального та екологічного.
Під час методичного заходу педагоги розширили знання щодо інноваційних технологій у вихованні та навчанні дітей дошкільного віку у напрямі сталого розвитку. Підвищили рівень знань щодо впровадження цього проекту в ЗДО району. Поділились досвідом роботи з питання «Реалізація проекту «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» керівники Кіндратівського, Іванопільського закладів дошкільної освіти та вихователь дошкільної групи Торського НВК. Педагоги ознайомились з основними принципами емпаурмент-педагогіки. Завідувач Іванопільським ЗДО Григор’єва Т.В. провела з учасниками семінару майстер-клас «Лепбук – сучасна інтерактивна освітня тека».
Педагоги закладів дошкільної освіти району будуть продовжувати формувати екологічну культуру дітей та вчити їх дбайливо ставитись до довкілля.