Пам’яті Героїв Небесної Сотні

А сотню вже зустріли небеса…
Летіли легко, хоч Майдан ридав.
І з кров’ю перемішана сльоза….
А батько сина ще не відпускав.
Й заплакав Бог, побачивши загін –
Спереду – сотник, молодий, вродливий,
І юний хлопчик в касці голубій,
І вчитель літній – сивий-сивий.
І рани їхні вже не їм болять…
Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло…
Як крила ангела, злітаючи назад,
Небесна сотня в вирій полетіла…
З метою вшанувати подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України в Софіївському НВК було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні.
20 лютого на загальношкільній лінійці «Небесна сотня: герої не вмирають», учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв. Емоційно та хвилююче учні декламували вірші, а пісня «Тумани», яку виконав ансамбль дівчат нікого не залишив байдужим.
Для учнів початкової ланки класні керівники провели виховні години «І пам’ять серця, і вічний смуток».
Класні керівники провели єдину виховну годиниу «Небесна Сотня воїнів Майдану», які розпочались з Гімну України. Учні висловили свою точку зору про події, що вже відбулись та як зарадити повторенню трагічних подій.
Під час акції «Ангели пам’яті», учні 8 класу виготовили янголів, як символ героїчної душі загиблих.
З учнями 6 класу проведено акцію «Запали вогонь пам’яті».
 
Ми, сучасне покоління, не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною, щоб подібне більше ніколи не повторилось.