Пам’ять про війну …

Пам’ять про війну – це спільна пам’ять нашого народу. Ніколи в житті ми не зможемо відпустити від себе невмирущі спогади про тих, хто наближав цей день заради майбутніх поколінь.
З метою вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, увічнення пам’яті загиблих у цій війні, утвердження патріотизму та національної гідності, консолідації суспільства, виховання у молоді готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління в період з 03.05 по 10.05.2019 року учні Кіндратівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики та програмування активно готувалися до свята Перемоги над нацизмом в Європі. На центральних вулицях села, на шкільному подвір’ї та біля Меморіала загиблим воїнам с. Кіндратівки упорядкували територію.
З 03 по 09 травня в приміщенні школи працювала Тематична виставка дитячого малюнку.
8 травня відзначили День пам’яті і примирення та взяли участь у традиційній ході та урочистому Мітингу біля Меморіала загиблим воїнам села Кіндратівка, який завершився тематичним концертом у Центрі культури та дозвілля, в якому брали участь учні школи. У ці дні учні школи вшанували ветеранів села, які боролися за свободу своєї країни в часи Другої світової війни. Протягом тижня учні самостійно виготовили символи свята — червоні маки. Відвідали на дому ветеранів педагогічної праці Осику С.К. та Чабанову Н.В., яким вручили солодкі подарунки від районного комітету профспілки працівників освіти і науки та надали посильну практичну допомогу у веденні домашнього господарства.
7 травня учні школи зі святковим концертом привітали концертною програмою ветеранів Дружківського заводу металевих виробів.
8 травня біля Меморіалу загиблим воїнам с. Кіндратівка запалили свічки в День пам’яті і примирення.
9 травня учні школи брали участь у традиційній святковій ході, яка продовжилася мітингом біля Меморіала загиблим воїнам с. Кіндратівка. Тематичну програму 9 травня закінчив святковий концерт на базі сільського центру культури та дозвілля, в якому взяли участь колективи художньої самодіяльності Кіндратівського Центру культури та дозвілля, Костянтинівського районного Центру дитячої та юнацької творчості та учні Кіндратівської СШ І-ІІІ ступенів.