П’ятирічний ювілей Костянтинівського районного ЦПМСД

30 серпня 2017 року відбулася нарада, присвячена п’ятирічному ювілею Костянтинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

На нараді керівництво району привітало головного лікаря центру Наталію Ліхтенштейн зі святом. Було проаналізовано роботу за останні роки та відзначено належну та чітку роботу ЦПМСД.

Районний центр первинної медико-санітарної допомоги постійно займається реалізацією заходів, спрямованих на забезпечення населення доступною, своєчасною, якісною та ефективною первинною медико-санітарною допомогою; визначення проблемних питань та шляхів їх вирішення; забезпечення та раціональне використання лікарських засобів; проведення інформаційної та освітньо-роз’яснювальної роботи серед населення щодо формування здорового способу життя.

На нараді було відзначено участь Н.Ліхтенштейн у реалізації проекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії ЗПСМ села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області. Покращення медичних послуг». Депутати районної ради та жителі села Іванопілля висловлюють велику і щиру подяку головному лікарю центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Ліхтенштейн за участь у реалізації проекту по оновленню амбулаторії.