Освітяни Костянтинівського району відвідали Житомирщину

17-20 квітня 2018 року в Житомирі й Житомирській області пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України» на чолі з Президентом ВГУ Ярославом Турянським з теми «Формування нового освітнього середовища як важлива умова модернізації української школи».
 
У конференції взяло участь близько 50 керівників закладів освіти нового типу зі всіх областей України, працівники ОІППО, керівники і методисти управлінь та відділів освіти, а також спеціалісти навчаючого центру об’єднаних громад в Україні та видавництво «Ранок».
 
Представники Костянтинівського району були активними учасниками даного заходу. Делегація у складі завідувача МК Ходакової В.А., методистів Пасічної Т.В., Носової О.О., керівників ЗЗСО Іванопільської СШ Долгих Т.Г. та Білокузьминівської ЗОШ Кирєєвої Є.М. ознайомились із системою сучасного освітнього середовища в контексті НУШ та управлінською діяльністю закладів освіти міст Житомира, Новоград-Волинського, Бердичева, Коростишева, Радомишля.
 
По закінченню конференції усі присутні отримали сертифікати учасників Асоціації ВГУ, а головне — незабутні враження від чарівного житомирського краю.
 
Джерело: Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації