ОРЕNTALK з офіцером поліції

У рамках Всеукраїнського тижня правових знань 11 грудня 2018 року до Марківської ЗОШ завітала офіцер поліції Костянтинівського ВП Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області Олена Вікторівна Дужак. Разом з учасником «Ліги майбутніх поліцейських» Іллею та з учнями початкової школи обговорили правила дорожнього руху. Презентували книгу «Правила дорожнього руху», яку діти із зацікавленістю переглядали кожну сторінку. За допомогою сигнальних карток повторили правила переходу проїзжої частини, розв’язували ситуативні задачі із мультфільму «Ну, постривай!» і визначали, які правила порушив Зайчик та Вовк.
За плідну працю діти отримали світловідбиваючі браслети, для пересування у темну пору доби, а учням 4 класу подарували настольну гру «Подорож Україною».
Проведений ОРЕNTALK показав, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі.
Для учнів 6-11 класів провели міні-лекцію про пагубний вплив алкоголю на дитячий організм, про шахрайство. Олена Вікторівна розказувала про ситуації, які траплялися на її професійному шляху, вирішували ситуативні задачі.