Олімпійський тиждень в Торському НВК

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського, активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в Торському НВК з 9 по 13 вересня 2019 року були проведені Олімпійський тиждень та Всеукраїнський олімпійський урок. Учні школи взяли участь у Малих Олімпійських іграх «Гори, палай, вогонь Олімпіади», під час яких були проведені різноманітні та цікаві командні змагання, рухливі естафети «Ми – маленькі олімпійці», «Посади картоплю», «Побудуй фортецю», індивідуальні конкурси «Перекоти поле», «М’ячі-стрибунці», «Снайпери», стрибки у довжину «Мішок несподіванок» та вікторина «Олімпійські призери України».

В ході проведення відкритого уроку учні НВК дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги.

Тиждень школа прожила в гарному, піднесеному настрої, учні здобули багато нових знань, корисних здоров’язберігаючих умінь, поліпшили стан свого здоров’я і зарядилися позитивними емоціями на багато днів уперед.