«Олімпійське лелеченя»

09 квітня 2019 року на базі СК «Металург» у м.Бахмут відбувся ІІІ (обласний зональний) етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
 
У змаганнях взяли участь представники з Костянтинівського, Бахмутського районів, міст Костянтинівка, Торецьк, Бахмут, Дружківка, Сіверської та Іллінівської ОТГ. Честь Костянтинівського району захищала команда Софіївського НВК, переможець ІІ (районного) етапу змагань.
 
Програма спортивних випробувань складалася з рухово-композиційної презентації команди, олімпійської вікторини, рухливої гри «Вибивний» та комбінованої естафети. Це вимагало від учасників не тільки спортивних навичок, а й неабиякої ерудиції, артистизму та творчого підходу.
 
На церемонії нагородження були відзначені найкращі команди у кожному конкурсі. За презентацію команди найбільшу кількість балів отримала команда Софіївського НВК. Учні м.Бахмут стали кращими за підсумками естафет. В олімпійській вікторині найбільшу кількість правильних відповідей отримала команда м.Костянтинівки. У рухливій грі «Вибивний» перемогу одержала команда Сіверської ОТГ.
 
За підсумками змагань перше місце посіла команда м. Костянтинівки (12 балів), друге – м. Торецьк (14 балів), третє – Софіївський НВК Костянтинівського району (14 балів).