«Олекса Тихий – символ українського Донбасу»

З 29 травня по 3 червня 2017 року у філії №2 РБК «Ювілейний» «Клуб-музей історії Костянтинівського району» проходила пересувна виставка «Олекса Тихий – символ українського Донбасу», присвячена творчості нашого видатного земляка. Експозиція підготовлена Донецькою обласною адміністрацією та Управлінням культури і туризму облдержадміністрації. Це найбільш повне зібрання документів, фотографій, споминів і досліджень життєвого шляху і боротьби Олексія Івановича Тихого.

З цієї нагоди працівниками клубу-музею  (директор Л.Кілко) було проведено тематичний захід – презентація фотодокументальної експозиції «Олекса Тихий – символ Українського Донбасу» із залученням громадськості та представників місцевого самоврядування. У заході брали участь студенти і викладачі Костянтинівського технікуму Луганського аграрного університету, учні та вчителі Іллінівської спеціалізовапнної школи, працівники районного будинку культури «Ювілейний».

Дуже змістовною та цікавою була розповідь про життя О.Тихого журналіста Володимира Березіна, який є головою громадської організації «Бахмач» та одним з ініціаторів створення цієї виставки. Підсумки заходу підвела заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко. А по закінченню заходу усі присутні вшанували пам’ять про О.Тихого та про усіх жертв політичних репресій хвилиною мовчання.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/1599683910321489/permalink/1770413039915241/