Оголошення про проведення конкурсу грантів

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.
 
Кінцевий термін подачі заявок: 27 грудня 2017
 
Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту: внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.
 
Хто може брати участь:
Малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.
 
Процедура подання заявок:
Кінцевий строк: 27 грудня 2017 року
 
Заявка подається відповідно до встановленої форми і має бути викладена українською мовою;
Заявка складається з: анкети; фінансового плану; згоди на обробку персональних даних; копії документа, що засвідчує державну реєстрацію підприємства; документа, що підтверджує повноваження бути заявником та представляти підприємство;
Заявка має бути надіслана в електронному вигляді на електронну пошту: info@eopac.org.ua з темою листа «Конкурс на розширення бізнесу ПІП заявника».
 
Заявки, що не міститимуть усіх необхідних документів, до розгляду експертною комісією не братимуться.
 
Заповнюючи форму заявки, учасники конкурсу мають дотримуватись обмежень щодо кількості слів.
 
Запитання щодо конкурсної документації приймаються до 18:00, 20 грудня 2017 р., на електронну пошту Координаторки Проекту Мілени Горячковської mgoryachkovska@eopac.org.ua або на сайті Проекту в розділі «Питання-відповіді» https://eopac.org.ua/category/pytannya-vidpovidi/
 
Детальніше за посиланням: про проведення конкурсу грантів