Обласні зональні змагання з волейболу

17.02.2019 року на базі Слов’янського хіміко-механічного технікуму відбулися обласні зональні змагання з волейболу серед команд чоловіків сільських районів  в програмі «Обласних сільських спортивних ігор-2019».

Учасниками заходу стали представники Лиманської, Черкаської, Іллінівської ОТГ та команди Олександрівського, Слов’янського, Костянтинівського районів. До складу команди Костянтинівського району ввійшли такі гравці: Страшко Володимир, Логоша Євген, Грудніна Денис, Гаврилаш Сергій, Строган Дмитро, Русин Євгеній, Нерівний Богдан, Погребнов Олександр, Біленець Іван.

Учасники змагань були розподілені на дві групи. Збірна нашого району змагалась у групі з Лиманською та Іллінівською ОТГ. За підсумками гри І місце у групі посіла Лиманська ОТГ, ІІ місце — команда Костянтинівського району. За право взяти участь у фінальному етапі команда Костянтинівського району змагалась з переможцем іншої групи командою Слов’янського району. В напруженій боротьбі перемогу отримали Слов’янці – 2:0 (25:21;25:21), а Олександрівський район переміг команду Лиманської ОТГ 2:1 (21:25;25:23;16:14). Тож бажаємо успіху у фінальному етапі Олександрівському та Слов’янському районам, а нашим хлопцям висловлюємо подяку та нових звершень в наступних спортивних зустрічах.