Обласні змагання «Веселі старти»

На базі спортивного комплексу «Металург» у м.Бахмут відбулися зональні обласні змагання «Веселі старти», у яких змаганнях Костянтинівський район представляли учні Софіївського НВК.
 
Метою проведення даного заходу було залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом; пропаганда здорового способу життя; формування морально – вольових рис характеру у дітей та розвиток фізичних якостей.
 
Перед початком змагань учасників привітали начальник відділу організаційної та кадрової роботи Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Юлія Крим, директор міського центру «Спорт для всіх» м. Бахмут Олексій Абакумов, провідний тренер штатної збірної команди України з легкої атлетики Тетяна Серорез.
 
На спортивному майданчику увесь час панувала приємна, дружня атмосфера. Команди змагались у 4-х естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. Друге місце серед команд районів посіли учасники Софіївського посіли учасники Софіївського НВК.
 
Такі змагання дуже важливі, вони вчать дітей працювати в команді, та зміцнюють здоров’я. А найголовніше, діти проводять час не лише весело, але й з користю.
 
Всі учасники «Веселих стартів» отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву, а також були нагороджені грамотами від Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
 
Джерело:
Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації