Обласна підсумкова конференція «Екологічними стежками рідної України»

22-24 вересня 2017 року у м. Святогірську на базі обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» відбулася  обласна підсумкова конференція «Екологічними стежками рідної України».

Мета конференції – формування екологічної свідомості учнівської молоді на основі розуміння сучасного стану природи; залучення молодого покоління до пошуково-дослідницької роботи еколого-краєзнавчого напряму; формування у молодого покоління патріотичної свідомості, ціннісного ставлення особистості до рідного краю.

До «Перлини Донеччини» приїхали діти з Маріуполя, Покровська, Краматорська, Торецька, Дружківки, Костянтинівки, Українська, Бахмута, Лимана, Слов’янська, Нікольського, Мангушського, Костянтинівського, Бахмутського, Слов’янського, Ясинуватського, Покровського районів – всього 300 дітей Донецької області. На урочистому відкритті дітей вітали почесні гості: директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надія Оксенчук, представники регіональних ландшафтних парків «Краматорський», «Клебан-Бик» та національного природного парку «Меотида».

Учасники конференції представили авторські презентації дослідницьких робіт, звітів про екологічну діяльність, що була проведена командами навчальних закладів Донецької області протягом 2016-2017 навчального року та звітів про дослідницьку подорож.

Конференція передбачала роботу наступних локацій:

  1. Навколишнє природне середовище, збереження та моніторинг рослинного різноманіття.
  2. Вивчення та охорона тваринного світу.
  3. Перспективи, можливості та ресурси екотуризму.
  4. Етно-культурні регіональні особливості України.
  5. Проблеми збереження біорізноманіття, впровадження природоохоронних заходів.

За підсумками роботи визначилися переможці локацій у числі яких і Іванопільська СШ І-ІІІ ступенів з роботою «Дай же, Боже!».

Костянтинівська районна рада щиро вітає команду Іванопільської СШ та її керівника Людмилу Лаврову з заслуженою перемогою. Бажаємо нових звершень у еколого-краєзнавчому напрямку.