Обласна першiсть з футболу

9 вересня 2017 року в с. Іллінівка пройшло спортивне свято, а саме вiдкрита обласна першiсть з футболу серед команд 2007 р.н. та молодше, присвячена Дню фiзичної культури та спорту.

З вітальним словом до учасників турніру звернулася голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, і побажала командам гарного настрою, перемоги та великих досягнень у спорті, бо футбол — гра, що завоювала серця мільйонів. На турнірі також були присутні заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко, заступник голови Іллінівської сільської ради Юліанна Стужук та директор ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Ігор Жарков.

Перед початком свята відбулось підняття Прапору України під звуки Державного гімну. Потім учитель фізичної культури Іллінівської СШ Надія Толкачева провела спільну зарядку для всіх учасників першості. Вихованці військово-патріотичного клубу «Сармат» (керівник Володимир Доренський) виконали показовий виступ з рукопашного бою.

У змаганнях взяли участь команди Костянтинівського району, міст Костянтинівка, Дружківка, Добропілля, Мирноград та Білецьке.

За підсумками матчів місця розподілился наступним чином:

1 мiсце ДЮСШ м. Мирноград

2 мiсце ДЮСШ «Колос» Костянтинiвський район

3 мiсце ДЮСШ Добропiлля

4 мiсце ДЮСШ м. Дружкiвка

5 мicце ДЮФК «Шахтар» м. Бiлецьке

6 місце ДЮФК «Фортуна» м. Костянтинiвка

7 мicце ФК «Бiлогiр» с. Бiлокузьминiвка

Всі учасники отримали море позитивних емоцій, адже футбол, це не лише спорт, а й гарний відпочинок. Варто зазначити, що незважаючи на дух змагання та ігровому полі панувала атмосфера дружби та гарного настрою.