Неймовірне село Олександро-Калинове

16 липня 2017 р. стартував фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017».

Конкурс проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру по туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України. Мета проекту — сприяти взаємодії дрібного і середнього бізнесу та органів державного управління на селі для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села.

За перемогу у конкурсі боряться 20 сіл зі всієї України. Село Олександро-Калинове Костянтинівського району також бере у ньому участь.

Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal.ua до 16 серпня (включно). Протягом цього часу всі жителі України мають можливість віддати свій голос за вподобане ним село. Паралельно з онлайн-голосуванням села-конкурсанти також будуть оцінювати члени експертної ради. З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе всі оцінки воєдино і 24 серпня на сайті AgroPortal.ua будуть оголошені переможці, дата і місце нагородження.

Шановні жителі Костянтинівського району!

Давайте разом підтримаємо наших земляків та активно візьмемо участь в онлайн-голосуванні.

Проголосувати за село Олександро-Калинове можливо за посиланням http://agroportal.ua/publishing/konkurs/final-vseukrainskogo-konkursa-neveroyatnye-sela-ukrainy-2017-golosuem/

 

Депутати Костянтинівської районної ради