Неймовірне село Олександро-Калинове!

24 серпня 2017 р. фінішував  II Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2017».

Конкурс проходив за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

За перемогу у конкурсі боролися 20 сіл зі всієї України.  У фіналі кожен охочий міг віддати свій голос за одне або декілька сіл. Паралельно з онлайн-голосуванням конкурсантів оцінювали члени Експертної ради.

Село Олександро-Калинове Костянтинівського району також брало участь в II Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017». Олександро-Калинове – це мальовниче село яке, відоме в багатьох районах Донецької та інших областей України своїм зеленим туризмом. Громада отримає премію за внесок у збереження навколишнього середовища та біорізноманіття в розмірі 50 тис. грн (без врахування податків і зборів) від Посольства Франції в Україні в межах реалізації ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017». І це не дивно. Захистом навколишнього середовища тут займаються усі: від малого до великого, бо кожен розуміє, що це являє собою важку проблему, яка має відношення до всього суспільства в цілому і до кожного окремого громадянина.

Вітаємо мешканців Олександро-Калинівської громади з виграною премією!