Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж!

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійно, була життєрадісною, виростала повноцінним громадянином, вона повинна бути насамперед здоровою морально і фізично.
Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.
У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива. Тиждень знань Пожежної безпеки «Вогонь – не іграшка!» проводиться для того, щоб діти знали, як поводитися в екстремальних ситуаціях, розрізняти поняття «безпека» і «небезпека».

З 16.12.2019 по 20.12.2019 в Торському НВК був проведений Тиждень знань пожежної безпеки «Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж!». Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено 100% учнів закладу освіти. Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені такі заходи:
— профілактично-роз’яснювальні бесіди-інструктажі з правил пожежної безпеки — 1-11 класи;
— виховна година «З малої іскри – великий вогонь!» — 1 клас;
— бесіда «Сірник – не іграшка» — 2 клас;
— гра з протипожежної безпеки «Пригоди розумного Сірника» — 2 клас;
— лепбук «Вогонь – ворог, вогонь – друг!» — 3 клас;
— тренажер «Я пожежник» — 3 клас;
— бесіда «Засоби захисту при виникненні пожежі» — 4 клас;
— практичне заняття «Вогонь – ворог, вогонь – друг!» — 5 клас;
— ігри-тренінги «Мої дії в разі небезпеки» — 6 клас;
— практичне заняття «Вчимося користуватися вогнегасником» — 7,8 клас;
— мозковий штурм «Бачимо всі ризики» — 9,11 клас.