Мови різні, душа одна

21 лютого 2018 року на базі Центру позашкільної роботи м. Краматорськ відбувся ІІІ обласний фестиваль етнічних та національних культур «Мови різні, душа одна». Костянтинівський район у номінації «Концертна програма» представляв дитячий вокальний ансамбль Марківської ЗОШ І – ІІІ ступенів «Наша марка» під керівництвом Фартушної Олени Миколаївни.
 
У фінальному гала-концерті наш ансамбль виконали російську дитячу пісню у супроводі дерев’яних ложок «Бабушка, испеки оладушки». Виконання дуже сподобалось глядачам, було підтримане бурними оплесками. В завершальній частині фестивалю ансамбль «Наша марка» був нагороджений сертифікатом переможця.
 
Під час фестивалю учні також відвідали виставки образотворчого, декоративно – ужиткового мистецтва різних народів, які проживають на Донеччині. З інтересом взяли участь у майстер – класі з декоративно-ужиткового мистецтва по роботі з солоним тістом, який провела Бармак Ірина Петрівна, учитель Миколаївського НВК. Запам’ятались виставки «Роде наш красний, роде наш прекрасний», «Виставка-ярмарок «Етносмак: шедеври національної кулінарії».