Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки.

4 квітня Генеральна Асамблея проголосила Міжнародним днем просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у діяльності, пов’язаній із розмінуванням, який відзначається щорічно.

На базі Іванопільської СШ І-ІІІ ступенів був проведений просвітницький захід з учнями 1-5 класів щодо безпечної поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів та речовин.

Вони були активними учасниками створення історії прикрого випадку, який стався з хлопчиком на ім’я Максим. Живо відповідали, як можна поступати, а як ні, запам’ятали до кого треба звертатися в разі знаходження вибухонебезпечного предмету, що покинуті речі, іграшки ні в якому разі чіпати не можна.

Також до вподоби їм прийшлися мультфільми ЮНІСЕФ Україна про мінну безпеку «Весняні канікули» та «Лісовий скарб». А номер Державної Служби з Надзвичайних Ситуацій 101, який у мультиках був проспіваний, потім ними наспівувався. Дітям настільки сподобались мультики, що вони цікавились де можна їх знайти і передивитись. Це радує, значить інформація їм була цікава, а мультики вони знайдуть у Мережі і будуть переглядати не один раз, тим самим закріплюючи свої знання з безпечної поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів та речовин.

Джерело: Відділ освіти Костянтинівської райдержадміністрації