Міжнародний день біорізноманіття

Наше життя тісно переплітається з біорізноманіттям планети. Біорізноманіття – основа життя на Землі та добробуту людини, тому що забезпечує нас найнеобхіднішим для здоров’я – чистим повітрям, чистою водою і продовольством, а також є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь – якої нації.
 
З метою привернення уваги до проблем безповоротного зникнення на Землі багатьох представників флори та фауни 22 травня у Міжнародний день біорізноманіття учні Софіївського НВК провели відкритий урок біля пойми річки Казенний Торець, ознайомилися з його екосистемою. Під час заходу діти дізналися про рідкісні види флори та фауни розповсюджених на території села Софіївка.
 
Діти занепокоєні постійним збідненням флори та фауни і закликають всіх шанобливо ставитися до навколишнього природного середовища, берегти все те, що матінка природа дарує нам.
 
Щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова нагода ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.