Мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті Чорнобильської трагедії.

26 квітня 2019 року заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко взяда участь в мітингу-реквієм, присвяченому Дню пам’яті Чорнобильської трагедії.

На заході ведучі нагадали всім присутнім про жахливі події 26 квітня 1986 року, коли вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян та спричинив найбільшу техногенну аварію в історії людства. В результаті вибухів на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

Також були згадані не менш тяжкі події 1985 року, а саме повстання в таборі Бадабер (Пакистан). Це повстання – епізод Афганської війни, в ході якого відбувся нерівний бій між пакистанськаю армією та загонами афганських душманів, з одного боку, та групою радянських і афганських військовополонених — з іншого. Спроба військовополонених звільнитися не вдалася. В результаті штурму табору Бадабера із застосуванням артилерії більшість військовополонених загинули.

Ці події є прикладами справжнього героїзму та мужності.

Закінчився захід хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалів пам’яті.