Мітинг, присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників. Селище Молочарка.

7 вересня 2017 року в селищі Молочарка Новодмитрівської сільської ради пройшов мітинг, присвячений 74-й річниці визволення Донбасу від фашистських загарбників.

Мітинг відкрив сільський голова Микола Яковлев, який побажав всім присутнім мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого.

Також на захід завітали заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, вони привітали учасників мітингу з річницею визволення Донбасу від фашистських загарбників, побажали  міцного здоровя, щастя і благополуччя, любові і шани, мирного неба та віри у славне майбутнє селища та всього Костянтинівського району.

Для участі в мітингу та пакладанні квітів до пам’ятника на честь воїнів-визволителів у Другій світової війни приїхали учні-п’ятикласники Новодмитрівського НВК з класним керівником та заступником директора з виховної роботи Жанною Толоконніковою. Діти виступили зі словами подяки ветеранам, що захищали рідний район, та висловили впевненість, що в нашім краю скоро буде панувати мир.