Міні-футбол

9 травня 2019 року пройшла гра з міні-футболу серед дітей до 74-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яку провів керівник спортивного клубу «Білогор» Старков Д.О. у с. Білокузьминівка Костянтинівського району.

Команда “Лідери” проти команди “Ювентус”.

“Лідери” — “Ювентус” 6-6 (по пенальті 3-1). Голи: Олійник Богдан 1’ 2’ 8’ 26’, Крупіна Нонна 20’ — Машир Максим 17’ 40’, Пугач Дмитро 19’ 36’, Губар Павло 25’, Скоріченко В’ячеслав 35’.

Два швидких голи вдалось забити команді “Лідери”. Далі перевага над суперником збільшувалась, але наприкінці тайму команда “Ювентус ” змогла відквитати два голи та пропустити у відповідь. Команди на перерву пішли з рахунком 5-2.

Початок другого тайму, і команди обмінюються голами, рахунок 6:3. Великий брак в передачах “Ювентуса”, не дозволяв створювати багато моментів попереду, і на томість привозили контратаки на власні ворота. Вже ближче до кінця гри вдалось усунути цей недолік, і як результат звести цю гру до нічиєї. А в серії 6-ти метрових ударів фортуна посміхнулась команді “Лідери”.

Також в цей день пройшла гра з міні-футболу і серед дорослих. Команда +30 обіграла команду -30 з рахунком 15:13.