Марафон «Шкільний автобус»

27 квітня 2017 року у Костянтинівському районі в рамках Дня Європи пройшов Марафон «Шкільний автобус». У заході взяли участь заступник голови Костянтинівської районної ради Л.М.Степаненко; керуючий справами виконавчого апарату районної ради, голова постійної комісії районної ради з соціально-гуманітарних питань, депутатської діяльності, адміністративно-територіального устрою і комунальної власності, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Н.В.Тарасенко; координатор районного ресурсного центру С.П.Івахнін; Білокузьминівський сільський голова І.В.Загурська; завідувач методичного кабінету Костянтинівської РДА Н.В.Сидорчук; Директор РЦДЮТ М.Е.Пелих.

Марафон відбувся за підтримки Костянтинівської районної ради, райдержадміністрації, спільного Проекту Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Його мета — ознайомити учнів шкіл району з проектом Стратегії сталого (збалансованого) розвитку України на період до 2030 року, затвердженого 25 вересня 2015 резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, а також поширити і інтегрувати Глобальні Цілі Сталого розвитку на рівні громад.

І етап на території Костянтинівського району пройшов по маршруту: селище Зоря — село Іванопілля — село Віролюбівка з відвідуванням місцевого музею — село Білокузьминівка.

На базі Білокузьминівської ЗОШ учні Зорянської, Іванопільської та Білокузьминівської шкіл представили своє бачення ідей Глобальних Цілей Сталого розвитку.

За підсумками презентацій всім учасникам були вручені грошові сертифікати.

ІІ етап відбудеться безпосередньо в День Європи (20 травня) відкриттям фотовиставки.

Фотоматеріал можливо переглянути на сторінці «Фото» сайту районної ради.