Курси навчання та підвищення кваліфікації у сфері публічних закупівель

12-13 червня  2017 року у приміщенні Костянтинівської районної ради тренер Центру Державних Замовлень (м. Київ) Зінаїда Максименко провела курси навчання та підвищення кваліфікації у сфері публічних  закупівель «Публічні закупівлі в Україні».

Програма семінару: державна політика у сфері закупівель; система функціонування закупівель в Україні; основні питання функціонування тендерного комітету; порядок та основні умови тендерних закупівель; порядок організації та проведення відкритих торгів; особливості укладання договору про закупівлю; контроль за здійсненням закупівель та основні аспекти перевірок; відповідальність у сфері державних закупівель та інше. Також були розглянуті алгоритми дій замовника при проведенні процедури закупівель.

Після проходження навчання та підвищення кваліфікації, слухачі, в тому числі і працівники виконавчого апарата районної ради Тетяна Чорна (головний бухгалтер) та Олена Проценко (оператор комп`ютерного набору) отримали сертифікати та методичні матеріали з усіма оновленими нормативно-правовими документами та роз’ясненнями. Крім того, прослухали курс лекцій працівники органів виконавчої влади.

Центр Державних Замовлень – навчально-консультаційний центр у сфері публічних закупівель, що надає розпорядникам державних коштів та учасникам торгів юридичні послуги з питань організації та здійснення публічних закупівель, проводить курси навчання, організовує семінари, тренінги та конференції; є членом Асоціації учасників ринку державних закупівель та займає провідне місце серед навчальних закладів, рекомендованих Міністерством економічного розвитку та торгівлі України, які надають послуги на ринку публічних закупівель.