Крути — символ українського патріотизму

З метою вшанування пам’яті юних курсантів, що полягли в бою під Крутами у січні 1918 року в Софіївському НВК, учнівське самоврядування «СТАРТ» разом з педагогом – організатором Стрюк Є.В. провели годину пам’яті «Кровавий бій під Крутами», на якій розповіли про героїчний вчинок загиблих юнаків та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Для учнів старших класів організовано перегляд фільму «Кіборги» Герої не вмирають!
Для учнів початкових класів класоводи провели єдину виховну хвилину «Бій під Крутами», на якій розповіли про наших юних героїв, які боролися за справедливість та свободу для рідної Батьківщини!
29 січня 1918 року викарбоване в історії України кривавим слідом. 102 роки тому загін київських курсантів виступив проти підрозділу російської Червоної гвардії.
І хоча українське військо зазнало поразки у боях під Крутами, але воно зуміло затримати наступ Муравйова на Київ. Цей бій на довгі часи став прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її Незалежності.
Подвиг юних курсантів, для майбутніх і нинішніх поколінь, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День надії і любові до своєї Вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.