Козаки – мужні лицарі-захисники України.

Козаки – мужні лицарі-захисники України. Вони надихають сучасне покоління на звитяги та захист рідної землі. Саме тому в Марківській ЗОШ були проведені різноманітні, цікаві заходи за локаціями:
1 локація- конкурс квіткових композицій для учнів 1-11 класів (вчитель Свільонок О.М.)
2 локація — Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс «Я — козацького роду!» для учнів 2-9 класів (вчитель Бударєва Н.В.)
3 локація — спортивні змагання «Козацькі забави» для учнів 1-6 класів (вчитель Бударєв В.П.). Учні змагались у різних цікавих естафетах, таких як «Ведення м’яча», «Стрибки на скакалці», «Весела естафета», «Перетягування канату» та інші. Команди показали справжню спритність, командну єдність та спортивну
підготовку. Цього разу перемогу здобула команда «Отамани», а «Козачата» відстали лише на 4 бали.
4 локація — вікторина до Дня українського козацтва для 5-6 класів (вчитель Бударєва Н.В.)
5 локація — віртуальна подорож країною «Козацтво» для учнів 5-8 класів (вчитель Бударєва Н.В.) Зупиняючись на станціях «Історична», «Мистецька», «Чумацький шлях», «Влуч у ціль» та інших виконуючи різні завдання, учні показали гарні знання з історії України та культури рідного краю.
6 локація — відео вікторина «Як козаки по сіль ходили» для учнів 8-11 класів (вчитель Свільонок О.М.)
7 локація — інтелектуальні змагання для учнів 1,4 класів (вчителі Кульбашнік Ю.В., Золотухіна Т.В.)
Друзі! Хочеться, щоб кожен із нас завжди почувався частинкою нашої славної держави. У кожного з нас є можливість зробити свій внесок у її розвиток. Якщо ми житимемо у злагоді, братерстві, поважатимемо, розумітимемо, підтримуватимемо одне одного, якщо у кожного в серці буде гордість і любов до своєї землі наша Україна розквітне. Тож побажаймо всім нам жити в Україні – єдиній країні!