Костянтинівського району — 81 рік. Вітаємо!

Наш край багатий славними традиціями, незабутніми трудовими та ратними звершеннями кожного з поколінь, що творили славну історію Костянтинівського району.
Як відомо, історія – це не тільки те, що відбувалося протягом певного періоду, а й те, що люди, громада, суспільство визнали за потрібне пам’ятати. Тому відрадно, що за роки становлення і розвитку нашого району його жителям є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, всі ми трудилися та створювали, запроваджували та досягали.
Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього наших дітей і сьогодні об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вчителів, підприємців та усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.
Дорогі земляки!
Я щиро вітаю вас з Днем Костянтинівського району!
Дякую вам за всі добрі справи, наміри та починання спрямовані на розвиток та благоустрій району, покращення добробуту його жителів.
Хай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і впевненості в майбутньому! Нехай множиться добробут кожної оселі, добробут рідного села, району та держави!
Зі святом!
З повагою
голова Костянтинівської районної ради
Олександр Оносов