Конкурс малих грантів в рамках проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб»

Благодійна організація “Благодійний фонд “Право на захист” (БФ “Право на захист”) оголошує Конкурс малих грантів в рамках проекту “Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб”, що впроваджується за підтримки National Endowment for Democracy  (NED).

Мета конкурсу  підтримати ініціативи місцевих громадських та благодійних організацій, які працюють над розв’язанням проблем внутрішньо переміщених осіб і приймаючих громад (в розрізі питань, що пов’язані з соціальною згуртованістю громади та розв’язанням питань ВПО) у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській областях (території, що підконтрольні українському уряду).

 До конкурсу запрошуються:

Благодійні та громадські організації (код неприбутковості 005/0036, 006/0032), які зареєстровані та працюють у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Донецькій і Луганській областях (Донеччина та Луганщина – територія, що підконтрольна українському уряду) над розв’язанням проблем внутрішньо переміщених осіб.

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених пріоритетних напрямків:

  • Покращення адаптації ВПО в приймаючих громадах;
  • Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в області дотримання прав ВПО;
  • Захист та просування прав людини (в області роботи з ВПО);
  • Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного розв’язання проблем ВПО;
  • Допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Конкурсу:

  • організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за
  • місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т. ін.);
  • публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та інше;
  • інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності;
  • моніторинг діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування в області дотримання прав ВПО, виявлення проблемних моментів та відпрацювання механізмів їхнього вирішення на місцевому рівні.

Цей перелік не є вичерпним.

Термін реалізації проекту:  до 4 місяців, починаючи з 30 квітня  2017року. Запитувана максимальна сума гранту  не може перевищувати 61 000грн. Термін подачі проектної пропозиції: з 15 лютого 2017 року до 15 березня 2017 року ( 23:59 год).

Свої запитання можна надсилати на  електронну пошту: s.tkachenko@r2p.in.ua  до 01 березня 2017 року.  Усі питання та відповіді будуть оприлюднені на веб-сайті організації: www.r2p.org.ua. Менеджер проекту – Ткаченко Світлана.

 

Детальніше за посиланням: Конкурс малих грантів